Deltagerliste Viborg

På messen i Viborg vil du kunne møde et bredt udvalg af forskellige behandlingsformer og produktsalg – alle relateret til Krop og Sjæl.
Der tages forbehold for ændringer, sygdom m.m.

Stand 1:
Boutique Bentes Corner – Bente Knudsen – 9240 Nibe – www.friendtex-benteknudsen.dk
Læs mere

Stand 2:
Ledig 5kvm stand – forhør nærmere om pris m.m

Stand 3:
Aroniaprodukter – Staudeengen – 9240 Nibe – staudeengen@outlook.dk

Stand 4:
Information – Center for Personlig Udvikling, 8800 Viborg – www.cpuviborg.dk
Læs mere

Stand 5:
Glasengle m.m. – Astrid Munck – 7160 Tørring – www.astridmunck.dk
Læs mere

Stand 6:
Glasengle og smykker – Moni Sattler – 7430 Ikast – www.monisattler.com

Stand 7:
Center for Livskraft – Dorthe Lis Lindgaard-Thomsen – www.center-for-livskraft.dk

Stand 8:
Smerte- og allergibehandling – Cristina Klastrup – 9530 Støvring – www.denhelekrop.dk

Stand 10:
Optaget – information kommer snarest

Stand 12:
Clairvoyant Krystal Læsning – Helle C. Kjeldsen – 7840 Højslev – www.hc-kjeldsen.dk
Læs mere

Stand 13:
Clairvoyant Tarotoplæg – Inge S.Christensen – 8800 Viborg – Link til facebookside

Stand 14:
Info om Regression & Sjælerejser – Michael Agerholm – 7840 Højslev – www.agerholm.com
Læs mere

Stand 15:
Healing og Clairvoyance – Anette Kjærhede – 7400 Herning – Link til facebook 
Læs mere

Stand 16:
Ledig 5kvm stand – forhør nærmere om pris m.m

Stand 17:
Zoneterapi m.m. – Inger Würtz Iversen – 7850 Stoholm – www.madsommedicin.com

Stand 18:
Forbøn – Viborg frikirke – 8800 Viborg – www.viborgfrikirke.dk
Læs mere

Stand 19a:
Guidekontakt – Rie Jespersen – 8240 Risskov – www.riejespersen.dk
Læs mere

Stand 19b:
Ny tids shamanisme – Julie Mariel, 8240 Risskov – www.juliemariel.dk
Læs mere

Stand 20:
Totum Kropsterapi – Rikke Kristiansen – 8830 Tjele – www.aktivgladenergi.dk
Læs mere

Stand 21:
Sten, krystaller m.m. – Lisbet Skytte – 8832 Skals – mankaitouch@hotmail.com

Stand 22:
Bøger, online-kurser m.m. – Iben Dam – 5462 Morud – www.ibendam.dk

Stand 23:
Healende Sjælsskåle – Angelicca Ravn – 5772 Kværndrup – www.angeliccaravn.dk
Læs mere

Stand 24:
Krystalskolen Danmark – Merise McDowall – 7470 Karup J – www.merise-mcdowall.com
Læs mere

Stand 25:
Sten og Krystaller – Josef Acuña Challco – 8260 Viby J – josdk0678@hotmail.com
Læs mere

Stand 26:
Behandlerfællesskab – Det Gule Behandlerhus – 8800 Viborg – www.polaritetshuset.dk

Stand 27:
Tarot & Shamanisme – Johnny Tromborg – 8700 Horsens – www.tromborgtarot.dk

Stand 28:
Kanalisering – Anne Finnerup – 6971 Spjald – annefinnerup@yahoo.com

Stand 29:
Håndlæsning – Zantiana Khan – 7800 Skive – www.zantiana.dk

Stand 30:
Energetix Magnetsmykker – Charlotte Koch – 5471 Søndersø – cksvensen@gmail.com

Stand 31:
Sundhed med Aloe Vera – Gatten Zoneterapi – 9640 Farsø – gattenzone@gmail.com
Læs mere

Stand 32:
Håndlæsning – Christel Viuff – 8620 Kjellerup – www.christel-viuff.dk

Stand 33:
Knoglelæsning – Ditte Maria Nielsen – 8983 Gjerlev J – www.ditte-Maria.dk

Stand 34:
Jeunesse – Alicetea Ninet Drachmann – 2100 København Ø – alicetea.wellbusiness@gmail.com
Læs mere

Stand 35:
Transformative Water Healing – Lena Fladeland – 6092 Sønder Stendru
p – www.livsforvandling.com

Stand 36:
Terapi m.m. – Gert H Rasmussen – 8270 Højbjerg – www.livsudvikling.dk

Stand 37:
Bach´s Blomsterremedier – Anne Langgaard – 9200 Aalborg SV – www.bach.langgaard.eu
Læs mere

Stand 38:
Ledig 4kvm stand – forhør nærmere om pris m.m

Stand 39:
Auratydning – John Calmar – Århus – www.johncalmar.dk 

 

Lukket for kommentarer.