Deltagerliste Silkeborg

På messen i Silkeborg vil du kunne møde et bredt udvalg af forskellige behandlingsformer og produktsalg
Alt sammen relateret til krop og sjæl. – Der tages forbehold for ændringer, sygdom m.m.

Stand 1:
Magnetsmykker – JD Smykker v/ Jeannette Dreyer – 4550 Asnæs

Stand 3:
doTerra og Healing – Janni Engdal – 7430 Ikast 

Stand 4:
Clairvoyant Krystal Læsning – Helle C. Kjeldsen – 7840 Højslev – www.hc-kjeldsen.dk
Læs mere

Stand 5:
Sundhed med Aloe Vera – Forever2do – 6920 Videbæk  – fam.markussen@mail.dk
Læs mere

Stand 6:
Feng Shui – Anja Lundkvist Jensen – 8600 Silkeborg – www.snowvic.dk

Stand 7:
Healings billeder, samt krystal healing – Marianne Jønsholt – 8800 Viborg – www.healer-marianne.dk

Stand 8:
Håndlæsning – Zantiana Khan – 7800 Skive – www.zantiana.dk

Stand 10:
Guidekontakt – Rie Jespersen – 8240 Risskov – www.riejespersen.dk  – Læs mere
Ny tids shamanisme – Julie Mariel, 8240 Risskov – www.juliemariel.dk  – Læs mere

Stand 11:
Kraniosakral- og auriculo terapi – Tina Svinth Møller – 8600 Silkeborg – www.kst-aku.dk

Stand 12:
Detox Infrarød, Hydrafacial og massageapparater – Grace Andersen – 6880 Tarm – www.zhengqiklinik.dk

Stand 13:
Gratis Forbøn – “Bøn for alle” – tværkirkeligt projekt – 8600 Silkeborg

Stand 14:
Håndlavede smykker, duftlys, krystaller kort, røgelse – ByXavier – 8600 Skanderborg – Link til facebook

Stand 15:
IT-Works – Lillian Andersen – 8653 Them – www.lian-online.nu

Stand 16:
Sten og Krystaller – Josef Acuña Challco – 8260 Viby J – josdk0678@hotmail.com
Læs mere

Stand 17:
Kraniosakral terapi m.m. – Helseuniverset – 8600 Silkeborg – www.helseuniverset.dk

Stand 18:
Øko. spiselige blomsterprodukter – Gitte Kyed – 7400 Herning – www.foodstory.dk

Stand 19:
Sjælstegninger m/ budskaber – Sonja Lucien – 4720 Præstø – www.sonjalucien.com
Læs mere

Stand 20:
Glasengle og smykker – Moni Sattler – 7430 Ikast – www.monisattler.com 

Stand 21:
Info om Regression & Sjælerejser – Michael Agerholm – 7840 Højslev – www.agerholm.com
Læs mere

Stand 22:
Englehealing – Heidi Sjøgren – 8600 Silkeborg – www.heidisjoegren.dk

Stand 23:
Kurser i Healingsmassage – Nykilde – 5600 Faaborg – www.nykilde.com
Læs mere

Stand 25:
Tarot og spirituelle redskaber – Din Clairvoyant Vikis Tarot – 5240 Odense NØ – www.spirit-box.dk

Stand 26:
Astrologi – Kaj Larsen – 8600 Silkeborg – www.astrologi-info.dk 
Læs mere

Stand 28:
Kanalisering – Anne Finnerup – 6971 Spjald – annefinnerup@yahoo.com

Stand 29:
Cannabis-Olier fra Wetality  – Else Laursen – 8752 Østbirk – www.wetality.com/elselaursen
Læs mere

Stand 30:
Clairvoyant Tarotoplæg – Inge S.Christensen – 8800 Viborg – Link til facebookside

Stand 31:
Fodlæsning – Nana Michelsen – 8653 Them – www.nanamichelsen.dk og Helle Jensen – 8632 Lemming
Læs mere

Stand 32:
Jeunesse – Alicetea Ninet Drachmann – 2100 København Ø – alicetea.wellbusiness@gmail.com
Læs mere

Stand 33:
Tarotoplæg – Søren Rasmussen – 4180 Sorø – www.artessens.dk

Stand 34:
Håndlæsning – Christel Viuff – 8620 Kjellerup – www.christel-viuff.dk

Stand 35:
Valentus Kosttilskud – Helle Bjergmann – 7860 Spøttrup – www.hellebjergmann.com

Stand 36:
Sten, krystaller m.m. – Lisbet Skytte – 8832 Skals – mankaitouch@hotmail.com

Lukket for kommentarer.